Pajmon CPT jest przedsiębiorcą, który oferuje pracę w wielu segmentach przemysłu.

Jako przedsiębiorstwo wspiera gospodarkę Polski jak i człowieka #pajmonpomaga, wsparcie jest możliwe dzięki wykonywaniu usług na rzecz 57 kontrahentów -są to podmioty stabilne finansowo i szanujące pracę człowieka.

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Pajmon CPT oferuje zatrudnienie w przedsiębiorstwie zajmującym się procesami remontowymi w dużym i stabilnym przedsiębiorstwie znajdującym się w miejscowości Głogów.

PracodawcaPAJMON CPT sp. z o.o.
ObszarGŁOGÓW
Czas pracy8-12 godzin pracy,

WYMAGANIA

  • Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Zdolność do realizacji wielu zadań pod presją czasu
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Pracowitość i zaangażowanie w powierzoną pracę

OBOWIĄZKI

  • Bieżące usuwanie awarii,
  • Przeprowadzanie przeglądów maszyn
  • Umiejętność napraw podstawowych urządzeń
  • naprawa w usterek w obiekcie
  • udzielanie wsparcia technicznego pracownikom

OFERUJEMY

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Badania lekarskie wykonane na koszt pracodawcy
  • Zapewniamy zakwaterowanie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

damian.palenga@cpt.pajmon.com.pl