Regionalny Manager ds. Sprzedaży

Firma Pajmon Centrum Pracy Tymczasowje sp. zo.o KRAZ (21373) poszukuje  pracownika na stanowisko Regionalny Manager ds. Sprzedaży

Jako przedsiębiorstwo wspieramy gospodarkę polski jak i człowieka #pajmonpomaga, wsparcie jest możliwe dzięki wykonywaniu usług na rzecz  68 kontrahentów -są to podmioty stabilne finansowo i szanujące pracę człowieka.

Zatrudniamy pracowników w ramach różnych gałęzi przemysłu: spożywczego, metalurgicznego, chemicznego, santitarnego, budowlanego, paliwowo – energetycznego,  logistyki i przeładunku, obsługi klienta oraz wielu innych.

PracodawcaPAJMON CPT sp. z o.o.
ObszarRybnik
Czas pracyPraca w systemie 8 godzinnym

WYMAGANIA

  • Minimum 5 – letnie doświadczenie w planowaniu oraz realizacji działań outsourcingowych z Klientami B2B
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość działalności Agencji Pracy Tymczasowej i warunków zatrudniania pracowników z granic wschodnich
  • Umiejętność łatwego nawiązywania relacji, otwartość, komunikatywność
  • Skoncentrowanie na realizację wyznaczonych celów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego na poziomie C1

OBOWIĄZKI

  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych
  • Zaprojektowanie oraz wdrożenie strategii rozwoju biznesu z uwzględnieniem zaplanowania działań
  • Praca na wyznaczonym budżecie sprzedażowym
  • Negocjowanie warunków współpracy z kontrahentem
  • Budowa sieci kontaktów, utrzymanie relacji zarówno z obecnymi jak i potencjalnymi partnerami biznesowymi
  • Analiza oraz raportowanie wyników
  • Monitoring rynku oraz konkurencji
  • W perspektywie rozbudowa i zarządzanie zespołem
  • Bieżące raportowanie i planowanie pracy

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę
  • Uczestnictwo w nowatorskich projektach
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania prac

Więcej ofert

Nasza strona FB

Pajmon CPT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

damian.palenga@cpt.pajmon.com.pl