Pajmon CPT jest przedsiębiorcą, który oferuje pracę w wielu segmentach przemysłu.

Jako przedsiębiorstwo wspiera gospodarkę Polski jak i człowieka #pajmonpomaga, wsparcie jest możliwe dzięki wykonywaniu usług na rzecz 57 kontrahentów -są to podmioty stabilne finansowo i szanujące pracę człowieka.

MALARZ – TYNKARZ

Malarz – tynkarz

Pajmon CPT oferuje zatrudnienie w przedsiębiorstwach zajmującymi się usługami budowlanymi na terenie całej Polski.

PracodawcaPAJMON CPT sp. z o.o.
ObszarCała Polska
Czas pracy8-10 godzin

WYMAGANIA

  • Doświadczenie zawodowe,
  • Samodyscyplina oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Punktualność, sumienność, chęć do pracy
  • Precyzyjność i dbałość o szczegóły

OBOWIĄZKI

  • Wykonywanie prac tynkarskich,
  • Tynkowanie powierzchni budynków i konstrukcji,
  • Prace malarskie,
  • Przygotowanie powierzchni do pracy, przygotowanie zaprawy do różnych rodzajów tynków, oznakowanie powierzchni do tynkowania i glazury,
  • Ręczne  lub mechaniczne nakładanie  roztworu  na powierzchnię roboczą
  • Malowanie, dekoracja, naprawa zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni budynku

OFERUJEMY

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Badania lekarskie wykonane na koszt pracodawcy
  • Zapewniamy zakwaterowanie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

damian.palenga@cpt.pajmon.com.pl