KOZIEGŁOWY – PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Pajmon CPT poszukuje, od zaraz, pracownika do produkcji w zakładzie drobiarskim  do pracy w firmie
z siedzibą i działalnością
w Koziegłowach, okolicy Poznania.

Praca w jednym z największych w Polsce zakładów produkcyjnych w branży drobiarskiej o 100% polskim kapitale.  Nasz kontrahent działama zgodnie z polityką „od pola do stołu” mając kompleksowy nadzór i kontrolę nad całym przebiegiem procesów hodowlanych i przetwórczych

PracodawcaPAJMON CPT sp. z o.o.
ObszarKoziegłowy – okolice Poznania
Czas pracy8-12 godzin
5-7 dni roboczych

WYMAGANIA

  • Zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Sumienność wykonywaniu  poleceń przełożonego
  • Posiadanie Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Pracownicy do 55 roku życia

OBOWIĄZKI

  • Proces związany z kontrolą jakości (sprawdzanie filetu z kurczaka, ćwiartki).
  • Proces usunięcia mięsa z kości,
  • Obsługa maszyn urządzeń chłodniczych,
  • Pakowanie mięsa i wędlin

OFERUJEMY

  • Stałe i stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Praca w znanej i ugruntowanej firmie
  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

damian.palenga@cpt.pajmon.com.pl