Pracownik wykończeniowo-budowlany

Glazurnik – pracownik wykończeniowo – budowlany

Pajmon CPT poszukuje, od zaraz, pracownika wykończeniowo-budowlanego  w dziedzinie glazury

Praca w przedsiębiorstwach wykonującym  przygotowanie i  dekorację fasad budynków płytami ceramicznymi i betonowymi.

Pracownicy wykonują układanie kamiennych i betonowych stopni schodów zewnętrznych, ustawiają krawężniki żywopłotów i parapetów z ociosanego kamienia, wykonują prace przy montażu posadzek
i płytek wewnętrznych powierzchni ścian łaźni, pralni, urządzeń sanitarnych oraz  łazienek.

Dopasowanie płytek do powierzchni przeznaczonej pod nowe ułożenie lub demontaż i ponowne wypłytkowanie wyznaczonego miejsca.

PracodawcaPAJMON CPT sp. z o.o.
ObszarCała Polska
Czas pracy8-10 godzin
5-6 dni roboczych

WYMAGANIA

  • Mężczyźni do 55 lat
  • Doświadczenie zawodowe
  • Punktualność odpowiedzialności,skrupulatność
  • Dbałość o wygląd wizualny i estetyczny
  • Zmysł techniczny

OBOWIĄZKI

  • Przygotowanie powierzchni do montażu,
  • Układanie płytek ceramicznych, dekoracyjnych i kamienia naturalnego,
  • Kompleksowa naprawa, wymiana płytek,
  • Fugowanie płytek,
  • Praca z silikonem hydraulicznym,

OFERUJEMY

  • Stałe i stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Praca w znanej i ugruntowanej firmie
  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

damian.palenga@cpt.pajmon.com.pl