ELEKTRYK

Pajmon CPT poszukuje, od zaraz elektryka

PracodawcaPAJMON CPT sp. z o.o.
ObszarKlucze
Czas pracy8-12 godzin

WYMAGANIA

  • Mężczyźni w wieku do 60 roku życia
  • Doświadczenie w instalowaniu nowoczesnych systemów biurowych i inżynieryjnych, według  normy europejskich
  • Znajomość materiałów instalacyjnych.
  • Doświadczenie  w zawodzie  minimum 2 letnie
  • Dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,

OBOWIĄZKI

  • Konserwacja, naprawa i modyfikacja sprzętu elektronicznego
  • Instalacja, konfiguracja i testowanie urządzeń elektrycznych.
  • Okablowanie podczas budowy budynków komercyjnych (obowiązki zależą od firmy, do której pracownik zostanie oddelegowany)

OFERUJEMY

  • Stałe i stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Praca w znanej i ugruntowanej firmie
  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

damian.palenga@cpt.pajmon.com.pl

[mfile upload-file limit:5000000 filetypes:pdf|doc|docx|jpg|jpeg max-file:2 placeholder "Wyślij CV i list motywacyjny"]