Dyrektor Handlowy

Firma Pajmon Centrum Pracy Tymczasowej sp. z o.o KRAZ (21373) poszukuje Dyrektora Handlowego.

Jako przedsiębiorstwo wspiera gospodarkę polski jak i człowieka #pajmonpomaga, wsparcie jest możliwe dzięki wykonywaniu usług na rzecz 68 kontrahentów -są to podmioty stabilne finansowo i szanujące pracę człowieka.

Zatrudniamy pracowników w ramach różnych gałęzi przemysłu: spożywczego, metalurgicznego, chemicznego, santitarnego, budowlanego, paliwowo – energetycznego,  logistyki i przeładunku, obsługi klienta oraz wielu innych.

PracodawcaPAJMON CPT
ObszarRybnik
Czas pracyPraca w systemie 8 godzinnym

WYMAGANIA

  • Minimum 5 – letnie doświadczenie w planowaniu oraz realizacji działań outsourcingowych z Klientami B2B

  • Doświadczenie w finansach, zarządzaniu strategicznym, sprzedaży lub marketingu, a także wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, działem lub firmą

  • umiejętność łatwego nawiązywania relacji, otwartość, komunikatywność

  • Umiejętność strategicznego myślenia

  • Bardzo dobra znajomość angielskiego na poziomie C1

OBOWIĄZKI

  • Zaprojektowanie oraz wdrożenie strategii rozwoju biznesu z uwzględnieniem zaplanowania działań

  • Zarządzanie zespołem handlowców

  • Negocjowanie warunków współpracy z kontrahentem

  • Analizę i raportowanie skuteczności prowadzonych działań – rekomendowanie działań korygujących

  • Budowa sieci kontaktów, utrzymanie relacji zarówno z obecnymi jak i potencjalnymi partnerami biznesowymi

  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz

  • Udział w spotkaniach i negocjacjach z kluczowymi partnerami biznesowymi firmy

  • Analiza oraz raportowanie wyników

  • Monitoring rynku oraz konkurencji

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę

  • Uczestnictwo w nowatorskich projektach

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania prac

Więcej ofert

Nasza strona FB

Pajmon CPT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

damian.palenga@cpt.pajmon.com.pl