Drukarz fleksograficzny

Firma Pajmon Centrum Pracy Tymczasowje sp. zo.o KRAZ (21373) poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko Drukarz fleksograficzny

Kontrahent jest producentem, który specjalizuje się w profejolanym druku oraz jest wieloletnim partnerem na rynku polskim. Posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz pełne zaplecze produkcyjne

Pracownik linii produkcyjnej

Pajmon CPT jest przedsiębiorcą, który oferuje pracę w wielu segmentach przemysłu.

Jako przedsiębiorstwo wspiera gospodarkę polski jak i człowieka #pajmonpomaga, wsparcie jest możliwe dzięki wykonywaniu usług na rzecz 57 kontrahentów -są to podmioty stabilne finansowo i szanujące pracę człowieka.

Zatrudniamy pracowników w ramach różnych gałęzi przemysłu: spożywczego, metalurgicznego, chemicznego, santitarnego, budowlanego, paliwowo – energetycznego,  logistyki i przeładunku, obsługi klienta oraz wielu innych.

PracodawcaPAJMON CPT
ObszarBielsko-Biała
Czas pracyPraca w systemie 8 godzinnym

WYMAGANIA

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – technologia flexo, offset
  • podstawowa znajomość standardów jakościowych
  • solidność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

OBOWIĄZKI

  • nadruk zgodnie z wytycznymi firm
  • stosowanie standardów drukarskich firmy
  • dbałość o czystość maszyn
  • obsługa maszyny fleksograficzny – druk etykiet samoprzylepnych
  • prace związane z przygotowaniem maszyny do druku
  • kontrola jakości druku
  • realizacja  powierzonych obowiązków zgodnie z planem produkcyjnym, instrukcjami i procedurami

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (w zależności od doświadczenia)
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy

Więcej ofert

Nasza strona FB

Pajmon CPT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

damian.palenga@cpt.pajmon.com.pl