Pajmon CPT jest przedsiębiorcą, który oferuje pracę w wielu segmentach przemysłu.

Jako przedsiębiorstwo wspiera gospodarkę Polski jak i człowieka #pajmonpomaga, wsparcie jest możliwe dzięki wykonywaniu usług na rzecz 57 kontrahentów -są to podmioty stabilne finansowo i szanujące pracę człowieka.

CIASTKARZ

Pajmon CPT oferuje zatrudnienie w firmie z wieloletnimi tradycjami i rozpoznawalną marką zatrudni pracownika produkcyjnego w dziedzinie ciastkarz do pracy w firmie z siedzibą i działalnością w Płońsku.

PracodawcaPAJMON CPT sp. z o.o.
ObszarPłońsk
Czas pracy8-12 godzin
5-6 dni w tygodniu

WYMAGANIA

  • Punktualność i sumienność
  • Precyzyjność wykonywaniu pracy
  • Gotowość i chęć do pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej

OBOWIĄZKI

  • Przygotowanie surowca do produkcji
  • Zbieranie i segregowanie ciastek
  • Formowanie ciastek
  • Układanie ciastek w kartonach

OFERUJEMY

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Badania lekarskie wykonane na koszt pracodawcy
  • Zapewniamy zakwaterowanie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

damian.palenga@cpt.pajmon.com.pl