PAJMON.COM.PL

portal dla pracodawcy

Nasze rozwiązania są zawsze indywidualnie dopasowywane do Państwa potrzeb i oczekiwań Wszelkie działania podejmowane są w oparciu o analizę specyfiki konkretnego przedsiębiorstwa. Wysoką jakość usług utrzymujemy przestrzegając określonych procedur branżowych i prawnych, nie zapominając przy tym o wysokich standardach etycznych.

• Spotkanie z Klientem w celu zapoznania się z jego potrzebami i zaprezentowania korzyści płynących z wyboru konkretnych rozwiązań.
• Podpisanie ramowej umowy o współpracy w zakresie korzystania z personelu zewnętrznego.
• Złożenie przez Klienta zamówienia na personel drogą elektroniczną lub osobiście (na tym etapie Klient decyduje, ilu pracowników, od kiedy oraz na jak długo potrzebuje).
• Potwierdzenie prawidłowej realizacji zlecenia przez opiekuna Klienta.
• Wystawienie faktury VAT za wykonaną usługę.

Koszt usługi wyliczany jest na podstawie iloczynu stawki godzinowej (uzgodnionej z Klientem przy podpisaniu umowy) i ilości roboczogodzin, przepracowanych przez pracowników. Stawka godzinowa ustalana jest przy każdym zleceniu indywidualnie i zależy od wielu czynników, w tym:
o kwalifikacji personelu,
o rodzaju pracy,
o wielkości zlecenia,
o miejsca, w którym będzie wykonywane.
Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usługi prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Szczegółowych informacji udzieli Państwu nasz specjalista pod numerem tel. 731 858 688.

Podstawową zaletą współpracy z Pajmon jest to, że Klient, nie musi zatrudniać u siebie Pracownika na stałe. Leasing pracowniczy to idealne rozwiązanie na pozyskanie pracowników sezonowych, tymczasowych oraz na okres próbny. Ten system zatrudnienia wyeliminuje również potrzebę obsługi kadrowo-płacowej, gdyż wszystkie kwestie formalne spoczywają na nas. Optymalizacja kosztów zatrudnienia jest jednym z niezaprzeczalnych argumentów przemawiających za zatrudnieniem pracowników z Ukrainy za pośrednictwem naszej firmy. Podczas gdy my skupiamy się na znalezieniu osoby odpowiedniej na dane stanowisko, Państwo mogą skoncentrować się na rzeczach najważniejszych w procesie rozwoju firmy.

Agencja Pajmon realizuje również usługę rekrutacji, która polega na znalezieniu odpowiednio kompetentnego kandydata na stanowisko średniego i wyższego szczebla. Nie tylko pod kątem doświadczenia czy umiejętności, ale również pod względem jego funkcjonowania jako członka zespołu, zgodnie ze specyfikacją zapotrzebowania Klienta. Poszukujemy różnorodnych pracowników zarówno w marketingu, logistyce, obsłudze klienta, branży IT, jak i na posadach menedżerskich związanych z zarządzaniem ludźmi.
Nasi Specjaliści z zakresu rekrutacji stałych wykorzystując nowoczesne, zaawansowane techniki dotarcia do kandydatów w procesie rekrutacji przeprowadzą dla Państwa w sposób profesjonalny i kompleksowy tę usługę nawet na najbardziej wymagające stanowisko.

Zainteresowany współpracą?

Wszystkie oferowane przez nas usługi mogą być – w ramach obowiązujących przepisów prawnych – modyfikowane i łączone, aż do uzyskania satysfakcjonującej każdą ze stron formy współdziałania. Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami.

Masz pytania, skontaktuj się z opiekunem.

Zadzwoń pod numer 731 858 688, lub wyślij e-mail (guzik poniżej), a Twoją sprawą zajmie się dedykowany specjalista.