PAJMON CPT

Pajmon logo firmy złote

Po owocach ich poznacie… Człowieka, sukces, praca

Jedna decyzja zapoczątkowała lawinę zmian. Jeden wyjazd pozwolił nam „wypłynąć do nowego portu” i zacząć mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami. Z perspektywy czasu uważamy, że było warto. Mamy więcej pracy, ale cieszymy się, że zbieramy pierwsze owoce po niespełna miesiącu od tego pamiętnego wydarzenia… AutoEvent’2021 otworzył wiele drzwi…
AutoEvent'2021 to sukces nas wszystkich

Niedawny AutoEvent’2021 (konferencja z branży motoryzacyjnej, która odbywała się od 31 sierpnia do 1 września br. w Zawierciu, organizatorem była Polska Izba Motoryzacji) był okazją do spotkań z przedstawicielami przemysłu motoryzacyjnego: firm dostarczających części i komponenty do produkcji nowych samochodów; zajmujących się produkcją / dostarczaniem materiałów i fabrykatów, maszyn, urządzeń, narzędzi, robotów, automatyki i oprogramowania dla przemysłu, ale nie tylko.

Dwa dni wydarzenia obfitowały w liczne rozmowy, które przerodziły się w cenne kontakty biznesowe. Otworzyły nam drzwi do współpracy z nowymi partnerami biznesowymi. Trzeba przyznać, że AutoEvent’2021 był doskonałym polem do działania i pokazania atutów Pajmon CPT. Podczas rozmów z przedstawicielami z sektora automotive mogliśmy przekonać się, że rynek motoryzacyjny coraz bardziej otwiera się na takie firmy, jaka Pajmon CPT, które rekrutują cudzoziemców i wysyłają do zakładów pracy na terenie całej Polski.

Przyszłość firmy outsourcingowej. Zatrudniam cudzoziemców? Mówię TAK

„(…) Przed Wami olbrzymia przyszłość. Nie możemy robić z tego wielkiego cudu, wielkiego halo. Tak wygląda normalne życie gospodarcze każdego kraju. (…) Przed Wami olbrzymia przyszłość. (…) fluktuacja w załogach, jak również migracje ludzi między poszczególnymi krajami, a w UE w ramach jakby jednego obszaru gospodarczego, są normalną rzeczą i musimy się do tego przyzwyczaić.” – tak o szansach Pajmon CPT, w tym dla firm zatrudniających cudzoziemców w Polsce, na rynku w branży motoryzacyjnej mówił podczas AutoEventu’2021 Roman Kantorski, prezes Polskiej Izby Motoryzacji.

AutoEvent’2021 to były także liczne panele dyskusyjne, spotkanie z przedstawicielami nie tylko świata biznesu, ale i nauki oraz administracji państwowej. To był czas inspirujących rozmów, ale i szereg wydarzeń o charakterze rozrywkowym. Nasze firmowe gadżety, jak filiżanki z logiem Pajmon CPT, broszury, pendrive’y w postaci karty kredytowej i inne, schodziły jak ciepłe bułeczki. Nasze barwy firmowe: malina i szarość zapadały w pamięć, bo przecież tak jak przemysł motoryzacyjny, ale i każda branża to nie tylko szarość, ale i inne kolory codzienności.

Pracuj z nami. Pracuj z Pajmon CPT

Raz jeszcze dziękujemy za wszystkie inspirujące rozmowy, przejawy sympatii, „siłowanie się” na argumenty, a także cenne wskazówki, co możemy udoskonalać we współpracy z nowymi partnerami biznesowymi. Zapraszamy do współpracy.

Chcesz pracować z Pajmon CPT? Formularz kontaktowy – pracownik: https://cpt.pajmon.com.pl/formularz-kontaktowy-pracownik/
Szukasz pracowników? Formularz kontaktowy – pracodawca: https://cpt.pajmon.com.pl/formularz-kontaktowy-pracodawca/

Napisz lub zadzwoń do Pajmon CPT!

Anna Melnyk + 48 533 400 412 (telefon, Viber, WhatsApp, Telegram); e-mail: anna.melnyk@pajmon.com.pl

Anastasiia Tsarenko + 48 731 790 200 (telefon, Viber, WhatsApp, Telegram); e-mail: anastasiia.tsarenko@pajmon.com.pl

Serhii Havryliuk +48 534 382 978 (telefon, Viber, WhatsApp, Telegram); e-mail: serhii.havryliuk@pajmon.com.pl

Artem Puhach +48 533 398 428 (telefon, Viber, WhatsApp, Telegram); e-mail: artem.puhach@pajmon.com.pl

Szukasz pracownika?

Napisz lub zadzwoń do Pajmon CPT.

Monika Cieślik +48 790 570 880; e-mail: monika.cieslik@pajmon.com.pl

Śledź nas na YT: https://www.youtube.com/channel/UCFDKATPojORYNLhzPpxSA5w

Jesteśmy też obecni na: Instagramie: https://www.instagram.com/pajmon_cpt/ i TikToku: https://www.tiktok.com/@pajmon_cpt?lang=pl-PL

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pajmoncpt

Polub nas na LinkedIN: https://www.linkedin.com/company/64991441/admin/

Zobacz też:

https://cpt.pajmon.com.pl/2021/09/20/automatyzacja-a-czlowiek-czy-postep-technologiczny-wygra-z-praca-ludzkich-rak/

https://cpt.pajmon.com.pl/2021/08/12/nadciaga-armia-hindusow-jak-walcza-o-nich-polscy-pracodawcy/

https://cpt.pajmon.com.pl/2021/09/13/nie-taki-zloty-smok-straszny/

Udostępnij:

Więcej postów

Zostańmy
w kontakcie