PAJMON CPT

Pajmon logo firmy złote

Anastasiia Tsarenko: Spełnienie marzeń ponad 1000 kilometrów od domu

Anastasiia Tsarenko mieszka w Polsce od 6 lat. Swoje zainteresowania skierowała w stronę HR, dziennikarstwa, reklamy i psychologii. Dzisiaj pracuje jako rekruterka w Pajmon CPT.
Anastasiia Tsarenko rekruterka z Pajmon CPT

Anastasiia Tsarenko: Gdy miała 18 lat zdecydowała, że przyjedzie studiować do Polski. Żal było jej opuszczać Ukrainę. Jednak w Polsce poczuła się naprawdę spełniona. Anastasiia Tsarenko wyznacza sobie bardzo ambitne plany i cele na przyszłość. Dzisiaj pracuje jako rekruterka w Pajmon CPT.

Stagnacja nie jest dla mnie

– Bardzo lubię swoją pracę, ona daje mi wiele satysfakcji. Czuję się szczęśliwa, gdy pomagam ludziom znaleźć dobrą pracę i zapewnić lepszą przyszłość im i ich rodzinom. Poza tym zawsze dużo od siebie wymagam. Chcę się realizować w swojej karierze – mówi 24-letnia Anastasiia Tsarenko, która bardzo płynnie mówi w języku polskim.

Do naszego kraju przyjechała w 2015 roku. Najpierw studiowała dziennikarstwo w Krakowie, a obecnie studiuje zarządzanie reklamą na Uniwersytecie Jagiellońskim.

W Polsce trudniła się różnych prac, ale pierwsze istotne doświadczenie zdobyła jako pomocnik menagera, by w końcu stać się rekruterką.

Jak Anastasiia Tsarenko trafiła do Pajmon CPT?

– Zainteresowała mnie praca w firmie Pajmon CPT. Odpowiedziałam więc na ogłoszenie, przeszłam szkolenie i znalazłam swoje miejsce w firmie – mówi nam pani Anastasiia. – Lubię życie w biegu, gdy coś się dzieje. Nie usiedzę na miejscu. Nie lubię stagnacji. Praca w Pajmon CPT przynosi mi wiele wyzwań oraz pozytywnych emocji każdego dnia – dodaje Anastasiia Tsarenko.

Studia i życie w Polsce

– Z racji tego, że w szkole robiłam różne wywiady, pisałam fajne teksty i zawsze interesowałam się reklamą, postanowiłam przyjechać na studia do Polski związane z dziennikarstwem i reklamą. Wcześniej jeszcze przez rok uczyłam się na Ukrainie języka polskiego. Potem, gdy już znalazłam się w Polsce, tak bardzo spodobało mi się w nowym kraju, że zdecydowałam się tutaj budować swoją przyszłość – mówi rekruterka z Pajmon CPT.

Podróże, psychologia i spełnienie życiowe

Jak pani Anastasiia spędza wolny czas?

– Bardzo lubię podróżować. Zwiedziłam różne zakątki Europy, a w Polsce uwielbiam Zakopane. Jednak za każdym razem, gdy wracam do Krakowa, wydaje mi się, że przyjeżdżam do domu – mówi Anastasiia Tsarenko.
– W wolnych chwilach uczę się psychologii i astrologii. Nowa wiedza przynosi mi wiele pozytywnych emocji – dodaje.

Gdzie widzi siebie za 10 lat? – Chciałabym być spełnioną kobietą zarówno w życiu rodzinnym, jak i zawodowym – kończy pani Anastasiia.

Artykuł jest częścią cyklu #EkipaPajmona.

Monika Cieślik: https://cpt.pajmon.com.pl/2021/07/15/pani-monika-od-zadan-specjalnych/

Serhii Havryliuk: https://cpt.pajmon.com.pl/2021/07/26/serhii-havryliuk-polska-to-moj-drugi-dom/

Zbigniew Górski: https://cpt.pajmon.com.pl/2021/06/25/zbigniew-gorski-z-milosci-do-kobiety-nie-zostal-marynarzem/

Viacheslav Koretskyi: https://cpt.pajmon.com.pl/2021/07/13/bankowiec-ktory-rekrutuje-ukraincow/

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pajmoncpt

Polub nas na LinkedIN: https://www.linkedin.com/company/64991441/admin/

Udostępnij:

Więcej postów

Zostańmy
w kontakcie