PAJMON CPT

Pajmon logo firmy złote

Rośnij w siłę. Konsekwentnie działaj. Jak poczuć się w życiu spełnionym? Radzi Pajmon CPT.

Jak czuć się spełnionym w życiu rodzinnym i zawodowym? Drogi do osiągnięcia sukcesu wg Pajmon CPT
Rośnij w siłę

Czym jest sukces? Dla jednych będzie to zdanie egzaminu na prawo jazdy, dla innych zdobycie Mount Everestu. Dla jednych będzie to nieustanne życie na granicy ryzyka, w ciągłym biegu, szybkie wspinanie się po szczeblach kariery zawodowej. Dla innych będzie to z kolei powolna droga, pełna potknięć, do spełnienia swoich jasno sprecyzowanych zamierzeń. To zbliżanie się do swojego wyznaczonego celu, szybkie lub powolne, i jego realizacja.

Jak czuć się człowiekiem sukcesu? Radzi Pajmon CPT, który z powodzeniem deleguje pracowników stałych i tymczasowych do zakładów pracy na terenie całej Polski. Firmy małe i duże, które współpracują z Pajmon CPT, postrzegają ten krok, jako swój sukces. Zatrudniaj najlepszych fachowców i budują kapitał swojego przedsiębiorstwa razem z Pajmon CPT.

#Pajmonisnpiruje #Pajmonpomaga #czwartkowyniezbednik #CzwartkowyniezbednikPajmona #Pajmonczwartkowyniezbednik

Drogi do osiągnięcia sukcesu wg Pajmon CPT:

1. Musisz wiedzieć, co dokładnie chcesz osiągnąć i dążyć do tego konsekwentnie. Wierz w swój plan, nawet jeśli dla kogoś wydaje się nierealny. Nie stawiaj na samoograniczanie się.

2. Pamiętaj, że sukces ma wiele twarzy. To droga zmiany, konsekwentnego działania, wizja celu. Co chcesz osiągnąć w życiu rodzinnym i zawodowym? Nakreśl to, ustal kolejność działań, termin realizacji, realizuj to. Nastaw się na ten stan. Otaczaj się ludźmi sukcesu. Oni potrafią motywować do działania.

3. Jeśli myślisz, że nie jest Ci pisany sukces, tak się stanie. Zmień więc swoje złe przekonania, odrzuć pułapki myślowe, a przyciągniesz spełnienie. Przekonania? Złe są wyuczone, pozytywne również. Myśl pozytywnie.

4. Wierz w siebie, nie martw się tym, co myślą o Tobie inni. To Twoje życie, a nie ich. Przeżywaj je jak Ty chcesz, a nie jak chcą tego Twoi rodzice, bliscy, nieznajomi… Myśl dobrze o sobie, a inni to zobaczą. Spodziewaj się dobrych wiadomości. Miej pozytywne oczekiwania. Nie odkładaj zadań na później i korzystaj z nadarzających się okazji.

5. Ucz się, poznawaj, smakuj życie, pracuj, skutecznie zarządzaj swoim czasem. Życie to ciągły proces, by rozwijać się. Nie można stać w miejscu i czekać aż manna spadnie nam z nieba. Gdy doskonalisz swoje kluczowe umiejętności w dziedzinie, w której chcesz osiągnąć sukces, wzmacniasz pewność siebie. To przybliża Cię do sukcesu i buduje pancerz przed negatywnymi opiniami innych. Bądź kreatywny. Pamiętaj, że nic Cię nie ogranicza, tylko Twoje myślenie. Kim chcesz być? W jakim miejscu chcesz się znaleźć za rok, 5 lat, dekadę? Spisz swoje marzenia. Papier przechowa nasze pragnienia i cele. Działaj. Powodzenia!

Jaka jest Twoja recepta na sukces?

Pajmon CPT posiada w swojej ok. 4500 kandydatów do różnych gałęzi przemysłu. Wśród nich mamy m.in.: tokarzy, ślusarzy, spawaczy, elektryków, operatorów specjalistycznych maszyn, budowlańców, magazynierów, pracowników produkcji i wielu innych. Firma Pajmon zatrudnia zarówno obcokrajowców, jak i Polaków.

Udostępnij:

Więcej postów

Zostańmy
w kontakcie