PAJMON CPT

Pajmon logo firmy złote

Ulotne chwile są jak motyle, a ekonawyki powinny być trwałe. Sprawdź nas także w środowisku biznesowym

Zielono nam… Pajmon CPT dla Planety. Co Ty robisz, by być eko? (cz. 2)
Pracownicy Pajmon CPT dbają o Błękitną Planetę

„Ziemia nie należy do człowieka, człowiek należy do Ziemi. Cokolwiek przydarzy się Ziemi, przydarzy się człowiekowi. Człowiek nie utkał pajęczyny życia – jest on niteczką w tej pajęczynie. Jeżeli niszczy więc pajęczynę, niszczy samego siebie”. Wódz Seattle

Sprawdź, jak pracownicy CPT dbają o ekologię. Cz.2 >>> #Pajmonpomaga #PajmondlaPlanety

Czy wiesz, że w ciągu ostatnich 50 lat z powierzchni ziemi zniknęło 20 procent amazońskich lasów deszczowych? Czy wiesz, że gdy nie zakręcasz wody podczas mycia zębów, możesz zmarnować nawet 11 litrów wody? Czy wiesz, że zostawiona w gniazdku ładowarka bez podłączonego telefonu komórkowego może pobierać nawet 1,5 W? Dane są przerażające. Dlatego musimy w końcu uzmysłowić sobie, że nawet nasze codzienne nawyki mogą mieć wpływ na środowisko. To, jak? Kiedy wprowadzisz zmiany w swoim życiu?

Jak pracownicy Pajmon CPT dbają o ekologię? (cz.2)

* Oszczędzają papier (mniej ważne dokumenty drukują na zapisanych kartkach z jednej strony).

* Pamiętają o wyłączaniu światła m.in. zaraz po opuszczeniu łazienki.

Pamiętaj, w sobotę, 27.03. obchodzimy Godzinę dla Ziemi. Tego dnia na jedną godzinę wyłącz światło lub urządzenia elektryczne w swoim domu. Bądź eko i pomóż naszej „Błękitnej Planecie”.

* Przymierzają się do akcji sadzenia łąk kwietnych.

Jeszcze wiosną firma ruszy z takim projektem w Żorach. Chcesz do nas dołączyć? Zadzwoń: 533 211 259. Każde pomocne ręce będą na wagę złota!

* Kupują towary wielokrotnego użytku (rezygnują m.in. z „foliówek”).

Czy wiesz, że statystyczny Polak korzysta w ciągu roku z ok. 400 foliowych siatek? Korzysta, bo zazwyczaj po zrobieniu zakupów wyrzuca „foliówkę” do kosza na śmieci.

* Starają się kupować racjonalnie (nie na zapas; tylko to, co aktualnie potrzebują).

* Pracownicy, którzy mieszkają blisko firmy, wybierają spacer zamiast podróży samochodem (przeważnie wiosną i latem).

* Nie kupują wody w plastikach, tylko w butelkach szklanych i używają dzbanka filtrującego.

* Potrafią zarażać innych ekologicznymi nawykami.

Sprawdź nas także w środowisku biznesowym.

Pajmon CPT deleguje pracowników tymczasowych i stałych do różnych branż. W swojej bazie firma posiada ok. 4500 specjalistów ze Wschodu. Wśród nich są m.in.: elektrycy, ślusarze, tokarze, spawacze, mechanicy, budowlańcy, operatorzy specjalistycznych maszyn, magazynierzy, pracownicy produkcji i wielu innych. Pajmon CPT rozumie potrzeby kadrowe i finansowe swoich Klientów. W czasie pandemii COVID-19 firma Pajmon wysyła stale do pracy kompetentnych pracowników, którzy skutecznie wypełniają luki personelu i potrafią zamknąć nawet krótki kontrakt. Pajmon CPT zapewnia elastyczną linię pracowniczą, oszczędność czasu i pieniędzy – oszczędności nawet do 40 procent.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń: 790 570 880, Monika Cieślik, Asystentka Biura Zarządu z Pajmon CPT, e-mail: monika.cieslik@pajmon.com.pl

l

Udostępnij:

Więcej postów

Zostańmy
w kontakcie