PAJMON CPT

Pajmon logo firmy złote

Historii jest wiele, ale tej z pewnością doświadczyłeś…

Pajmon CPT: Znamy niepewność na rynku pracy. Rozumiemy Twoje potrzeby i wiemy, że ważne są dla Ciebie: oszczędności, szybkość działania, pewność współpracy…
Pajmon CPT: Współpraca ma wiele korzyści

Wyobraź sobie, że masz gorszy dzień. Rano budzik nie zadzwonił, wstajesz z katarem i kaszlem, dziecko nie chce ubierać się do przedszkola, auto nie zapala, spóźniasz się do pracy. Po prostu armagedon! Co wtedy robisz? Wpadasz w czarną dziurę narzekań? Chodzisz z posępną miną? W pracy w pośpiechu zjadasz śniadanie albo chodzisz głodny, bo zapomniałeś zabrać kanapek z domu? Przecież budzik nie zadzwonił, a tyle razy sprawdzałeś wieczorem, czy go nastawiłeś. Myślisz sobie: dzień stracony, niech jak najszybciej się skończy i to jeszcze na domiar złego… poniedziałek? Znasz ten ból?

Znasz to uczucie, kiedy złe emocje chcą wziąć górę i Cię totalnie zdominować? Jesteś może nawet wyspany, bo za późno zwlokłeś się z łóżka, ale czujesz się totalnie zmęczony poranną gonitwą, że wyglądasz jakbyś był rzeczywiście niewyspany. Przecież budzik nie zadzwonił i nie miałeś nawet czasu wypić szybko swojej ulubionej kawy, bo w szafce kuchennej była tylko herbata.

Gdy już myślisz, że wszystko się źle zaczęło tego dnia, ale nagle przychodzi odmiana. Szef nawet nie zauważa Twojego spóźnienia, uśmiechem ratujesz sytuację i nie wyglądasz na niewyspanego. Okazuje się, że żona pisze esemesa, w którym życzy Tobie miłego dnia, współpracownik dzieli się z Tobą kanapką, a Ty możesz w spokoju zaparzyć sobie Twoją ulubioną kawę, bo znajdujesz ją w szafce kuchennej w firmie. Znasz to uczucie, kiedy już zaczynałeś widzieć lawinę złych zdarzeń, a nagle zaświeciło słońce? Zaczynasz się uśmiechać? Jesz przecież śniadanie, pijesz w końcu kawę i rzeczywiście już nikt nie może powiedzieć Tobie, że jesteś niewyspany. Czy pamiętasz jeszcze, że rano budzik nie zadzwonił?

Jesteśmy tacy, jak Ty. Mamy swoje słabości. Mamy swoje gorsze dni. Ratujemy się wtedy małymi przyjemnościami, chociażby kubkiem ulubionej kawy. Taka mała rzecz, a może ucieszyć. Rozumiemy, że każdy jest tylko człowiekiem. Doceniamy wartość jednostki, talenty, potencjał. Wierzymy, że tworząc silny zespół, oddając swoje umiejętności i zaangażowanie w wykonywanie pracy, możemy budować wspólny sukces z naszymi Kontrahentami, z którymi współpracujemy. Jesteśmy firmą jakich wiele, ale każdego traktujemy z szacunkiem i godnością. Wierzymy, że dobro wraca, a inwestycja w człowieka jest najlepszym kapitałem. Otaczamy się ekspertami w swoim fachu. W naszej bazie kandydatów posiadamy 4500 specjalistów zza wschodniej granicy do pracy w różnych branżach: mechaników, elektryków, tokarzy, spawaczy, ślusarzy, szwaczki, budowlańców, operatorów maszyn, magazynierów i wielu innych. Znamy niepewność na rynku pracy. Rozumiemy Twoje potrzeby i wiemy, że ważne są dla Ciebie: oszczędności, szybkość działania, pewność współpracy. Czy już wiesz, że współpraca z Pajmon CPT się opłaca? Poznaj wszystkie zalety naszej firmy i zostań naszym Kontrahentem. Zadzwoń: 790 570 880 – Monika Cieślik, Asystentka Biura Zarządu Pajmon CPT.

Udostępnij:

Więcej postów

Zostańmy
w kontakcie