PAJMON CPT

Pajmon logo firmy złote

Jak mieszkają pracownicy?

Pajmon CPT zawsze gwarantuje swoim pracownikom miejsce zakwaterowania w pobliżu zakładu pracy.
nasi pracownicy працівники paimon cpt

Jak mieszkają pracownicy?

Z miejsca zamieszkania można w krótkim czasie dotrzeć pieszo do pracy. W innym przypadku staramy się zapewnić, aby nocleg posiadał bardzo dobre połączenie komunikacyjne z miejscem pracy, natomiast kiedy już nawet ten aspekt nie jest osiągalny, zapewniamy pracownikom samochód służbowy.

Zapewniamy warunki dające poczucie prywatności. Szukamy lokali pracowniczych o dobrym standardzie, które pozwalają odpocząć po pracy.

Przykuwamy dużą uwagę do tego, aby pracownicy przyswoili zasady wspólnego korzystania z lokalu, a co za tym idzie, szanowali dobro innych mieszkańców budynku, a także właściciela; segregowali śmieci oraz utrzymywali porządek w swoich pokojach, a także częściach wspólnych.

Spółka Pajmon CPT przykuwa uwagę do zachowania zasad czystości w mieszkaniach pracowniczych, ponieważ jest to odbierane jako poszanowanie samej Spółki, która gwarantuje dach nad głową każdemu pracownikowi.

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami lokali, a co za tym idzie w razie jakichkolwiek problemów prowadzimy rozmowy i próbujemy rozwiązać wszystkie dysonanse.

Jak mieszkają pracownicy 2

Zapewniamy lokale pracownicze z pokojami maksymalnie 4-osobowymi o wystarczająco dużej powierzchni aby żyć komfortowo. Dla par oraz małżeństw istnieje możliwość zapewnienia 2-osobowego pokoju. W każdym z naszych lokali znajduje się kuchnia w części wspólnej dla grupy kwater oraz łazienka dostępna w każdym pokoju. Dodatkowo w przypadku, gdy pracownik chce sprowadzić ze sobą całą rodzinę, pomagamy w uzyskaniu odpowiednich socjalnie warunków oraz potrzebnych dokumentów.

„Dom jest tam, gdzie chcą, żebyś został dłużej”

~Stephen King, „Przebudzenie”

Poniżej załączamy przykładowe zdjęcia wynajmowanych mieszkań. Część z nich została zrobiona przez naszych pracowników. Jak widać poniżej, nie masz się czego obawiać. Pajmon CPT sp. z o.o. pomoże Ci rozpocząć nowe życie w Polsce.

Jak mieszkają pracownicy

Udostępnij:

Więcej postów

Zostańmy
w kontakcie