PAJMON CPT

Pajmon logo firmy złote

Międzynarodowy Dzień Dziecka

W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Dziecka, przedsiębiorstwo PAJMON CPT sp. z o.o. po raz kolejny zdecydowało się pomóc najbardziej potrzebującym i bezbronnym istotom, jakimi są dzieci.
Dzień Dziecka

W tym roku oprócz dofinansowania pobliskiego Domu Dziecka, zdecydowaliśmy się, aby razem z Towarzystwem Przyjaciół Ukrainy, wspomóc dzieci z najbardziej poszkodowanych oraz zubożałych rodzin na Ukrainie.

Społeczność ukraińska od zawsze jest nam szczególnie bliska z racji charakteru prowadzonej przez nas działalności. To właśnie obywatele Ukrainy stanowili i nadal stanowią największy odsetek osób, które podjęły pracę w naszej firmie.

Wielokrotnie z ust pracowników słyszymy historie dotyczące trudnych warunków życiowych panujących w ich kraju. W ich wypowiedziach można odczuć ogromny lęk o własne rodziny, które pozostały w kraju. Niestety w obliczu pandemii, warunki życiowe na Ukrainie, uległy nagłemu pogorszeniu, a nałożone bardzo surowe obostrzenia nie ułatwiają mieszkańcom już i tak bardzo trudnej sytuacji, której każdego dnia stawiają czoło.

Reagując na marzenia dzieci, pragniemy w miarę naszych możliwości dotrzeć do jak największej grupy tych niewinnych istot, aby w tak szczególnym dla nich dniu, mogły się beztrosko uśmiechnąć, po prostu odetchnąć i chociaż przez chwilę nie myśleć o swoich codziennych problemach.

Akcja nie ma na celu tylko obdarowywania dzieci prezentami, to również pomoc materialna dla całych rodzin, spełniająca podstawowe potrzeby każdego człowieka, np. lodówka czy płyta grzewcza aby dzieci miały możliwość otrzymania świeżego i ciepłego jedzenia. Jest to niesprawiedliwe, że wiele dzieci żyje w skrajnym ubóstwie i to właśnie do nich kierowana jest nasza pomoc.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji tej pięknej akcji Towarzystwu Przyjaciół Ukrainy. Mamy nadzieję że wspólnie będziemy mogli otworzyć serca wielu dobrych ludzi na najbardziej potrzebujące dzieci, a nasza współpraca poprawi warunki bytowe całych rodzin, tylko po to by dzieci poczuły się bezpieczniej.

Aby mogło to wszystko się udać, potrzebni jesteście Wy – zwykli ludzie. To właśnie Wasze polubienia i udostępnienia spowodują, że akcja pomocy dzieciom z Ukrainy, w której bierzemy udział dzięki wspomnianemu Towarzystwu będzie bardziej rozpoznawalna, a dzięki temu będziemy mogli wspólnie szerzyć dobro na skalę światową.

Udostępnij:

Więcej postów

Zostańmy
w kontakcie