PAJMON CPT

Pajmon logo firmy złote

Kim jesteśmy

Canva - Shaking Hands for Agreement

Pajmon Centrum Pracy Tymczasowej specjalizuje się w dostarczaniu pracowników stałych i tymczasowych na różnorodne stanowiska, w ramach outsourcingu lub leasingu pracowniczego,  w zależności od konkretnych zamówień i wymagań naszych Klientów. Jesteśmy partnerem, który zapewnia skuteczne i sprawdzone metody rekrutacyjne oraz natychmiastową pomoc.

Zajmujemy się organizacją i prowadzeniem całościowej dokumentacji kadrowej pracowników, tak aby nasz Kontrahent cieszył się wykonaną usługą, co prowadzi do znacznego obniżenia kosztów pracy administracji przy zachowaniu ciągłości produkcji. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym jak i zasobami ludzkimi.

Dynamika pracy – Stabilność zatrudnienia – Fachowa obsługa, tylko w Pajmon CPT!

Pajmon Centrum Pracy Tymczasowej, pomaga swoim Klientom w dynamicznym rozwoju ich przedsiębiorstw, zwiększeniu produkcji, a co za tym idzie, również sprzedaży i zysków.

Czynimy to skutecznie wyszukując na rynku najlepszych i najbardziej wartościowych pracowników.

Nasze działania cechuje etyczność, uczciwość i profesjonalizm.

Naszej Spółce zaufały już tysiące osób poszukujących pracy, które znalazły zatrudnienie
w interesujących je branżach oraz setki zadowolonych Kontrahentów, dla których współpraca z nami usprawnia proces działalności przedsiębiorstwa na każdym etapie.

W dzisiejszych czasach rynek pracy charakteryzuje się ciągłą zmiennością i dynamiką. Dostosować się do tego muszą zarówno firmy, jak i pracownicy. My zawsze zapewniamy obu grupom wsparcie, oferując najbardziej korzystne i spersonalizowane rozwiązania. Jesteśmy partnerem, który zapewnia skuteczne i sprawdzone metody, natychmiastową pomoc oraz specjalistyczne narzędzia.

Udostępnij:

Więcej postów

Zostańmy
w kontakcie